Ödeme Bilgileri

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dâhil midir?

www.cartaglassart.com sitesi üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

Havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum?

Havale yoluyla ödeme seçeneği bulunmaktadır.

Murat Erton – IBAN: TR82 0006 4000 0011 2060 1318 69 numaralı hesaba ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Taksit seçeneğiniz var mı?

Sizden istenen ATM/Debit Kart veya kredi kartı bilgilerini eksiksiz doldurduktan sonra, bankanızın size sunduğu taksit seçeneklerini ödeme ekranında görüntüleyebilir, istediğiniz taksit tutarını seçerek taksitli ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı detaylarım güvende midir?

Bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. “CARTAglassart” sanal mağaza kullanıcısı olarak ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Genel olarak web sitemizi hiçbir kişisel data bırakmadan ziyaret edebilirsiniz. Ancak kişisel bilgileriniz ile ilgili bazı detayları talep ettiğimiz durumlar şu şekildedir.

  1. Sipariş verirseniz
  2. www.cartaglassart.com sanal mağaza üyesi olursanız

– Tüm kişisel datanız bilgisayarınızı kapatmadan önce şifrelenir ve internet üzerinden aktarılır. Carta Glass Art online mağaza tüm bilgilerinizi güvenle şifrelemek üzere 128 bit şifreleme ile Secure Socket Layer olarak adlandırılan SSL sertifikasını kullanır. Siparişiniz, isminiz, adresiniz ya da hesap detaylarınızı içeren şifrelenmiş bilgileriniz başkaları tarafından görüntülenemez.

– Farklı pencerelerde çalıştığımız için ya da kullandığınız browser her zaman SSL bağlantısını gösteren bir mesaj göstermiyorsa her pencerede şifrelemeyi göremeyebilirsiniz. Ancak ödeme aşamasında bilgilerinizin güvenli aktarımını görmek için Mouse üzerinde sağ click yaparak kaynak kodunu göster seçeneğini seçebilirsiniz.

– Hesabınıza izinsiz erişimi engellemek ve kişisel bilgilerinizi güvende olmasını sağlamak için şifrenizi ve hesap detaylarınızı lütfen başkalarıyla paylaşmayınız.

Sorun Yaşarsanız;

Ödeme işlemlerinde yaşayacağınız olası sorunlar ile ilgili olarak firmamızdan hiç kimseye kart numaranızın tamamını vermeyiniz. Sadece Sipariş numaranızı iletmeniz yeterlidir yada kullanmış olduğunuz bankanın müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ödeme adımı sırasında gereken tüm bilgileri girmeme rağmen ödeme onayı alamıyorsam ne yapmalıyım?

0506 6554303 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.